360gym Zugló:

Csoportos edzés Terem Edzés időpont Instruktor
Old School felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak Nagyterem
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Dolleschall János
Krav-Maga csoport Kisterem
K:07:00-08:00
Cs:07:00-08:00
Ráduly Csaba
Total Hybrid Training csoport kezdőknek és haladóknak Nagyterem
K:20:00-20:45
Cs:20:00-20:45
Dolleschall János
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
P:18:00-19:00
Rigó Anita
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:07:15-08:15
Cs:07:15-08:15
Sallai Richárd
Brazil Jiu Jitsu csoport Kisterem
H:10:00-11:00
Sze:10:00-11:00
Huber Márk
Gymnastics Method csoport Kisterem
K:20:00-21:00
Cs:20:00-21:00
Gödrösi Ádám
Brazil Jiu Jitsu csoport Kisterem
H:19:00-20:00
Sze:19:00-20:00
P:18:00-19:00
Huber Márk
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport Kisterem
K:08:15-09:15
Cs:08:15-09:15
Ráduly Csaba
Total Hybrid Training csoport Kisterem
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Móritz Zoltán
Total Hybrid Training csoport Kisterem
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Móritz Zoltán
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
H:19:00-20:00
Sze:19:00-20:00
P:19:00-20:00
András Radics
Daytime csoport Nagyterem
K:08:15-10:00
Cs:08:15-10:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport kezdőknek és haladóknak Tatamis terem jobbra
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Láng Péter

360gym Corvin:

Csoportos edzés Terem Edzés időpont Instruktor
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:20:00-21:00
Cs:20:00-21:00
Kovács Bernadett
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:07:00-08:00
Cs:07:00-08:00
Takács Gábor
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:08:00-09:00
Cs:08:00-09:00
Takács Gábor
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Takács Gábor
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Takács Gábor
Barbell csoport Nagyterem
P:17:00-18:00
Paróczi Arnold
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Paróczi Arnold
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
H:20:00-21:00
Sze:20:00-21:00
Paróczi Arnold
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Paróczi Arnold
Total Hybrid Training csoport Nagyterem
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Paróczi Arnold
Brazil Jiu Jitsu csoport Kisterem
K:11:00-12:00
Cs:11:00-12:00
Szabó Gyula
Brazil Jiu Jitsu csoport Kisterem
H:19:00-20:00
Sze:19:00-20:00
Szabó Gyula
Total Hybrid Training csoport
Szo:11:00-12:00
Paróczi Arnold

360gym OMSZK:

Csoportos edzés Terem Edzés időpont Instruktor
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
K:20:15-21:00
Cs:20:15-21:00
András Radics
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
H:08:15-09:00
Sze:08:15-09:00
András Radics
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
K:19:15-20:00
Cs:19:15-20:00
András Radics
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
H:19:15-20:00
Sze:19:15-20:00
P:19:15-20:00
Varga Attila
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
K:18:15-19:00
Cs:18:15-19:00
Veisz Krisztián
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
K:08:15-09:00
Cs:08:15-09:00
Veisz Krisztián
Total Hybrid Training csoport Funkcionális Terem
K:10:00-11:00
Cs:10:00-11:00
Sipos Tamás

360gym RETRO:

Csoportos edzés Terem Edzés időpont Instruktor
Krav-Maga felnőtt kamasz csoport kezdőknek
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Óber Tamás
Ground Force Method csoport kezdőknek és haladóknak Hátsó Terem
P:18;00-19.00
Ádám Beihuber
Total Hybrid Training csoport Első Terem
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Ádám Beihuber
Total Hybrid Training csoport Első Terem
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Ádám Beihuber
Total Hybrid Training csoport Hátsó Terem
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Ádám Beihuber
Total Hybrid Training csoport Első Terem
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Ádám Beihuber
Ground Force Method csoport kezdőknek és haladóknak Első Terem
H:19:00-20:00
Ádám Beihuber
Krav-Maga felnőtt kamasz csoport kezdőknek és haladóknak
K:16:45-18:00
Cs:16:45-18:00
Óber Tamás
Total Hybrid Training csoport Első Terem
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Ádám Beihuber
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak 360GYM
H:16:45-18:00
Sze:16:45-18:00
Nagy Zsuzsanna

360gym OKTOGON:

Csoportos edzés Terem Edzés időpont Instruktor
Total Hybrid Training csoport Vörös Terem
K:08:00-09:00
Cs:08:00-09:00
András Radics
Total Hybrid Training csoport Vörös Terem
H:17:00-17:45
Sze:17:00-17:45
P:17:00-17:45
András Radics
Total Hybrid Training csoport Vörös Terem
H:19:00-20:00
Sze:19:00-20:00
Péter Gajdán
Total Hybrid Training csoport Vörös Terem
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Péter Gajdán
Daytime csoport Fekete Terem
H:09:00-12:00
Sze:09:00-12:00
P:09:00-12:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Kosztán Adrienn
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Kosztán Adrienn
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Kosztán Adrienn
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
K:20:00-21:00
Cs:20:00-21:00
Kosztán Adrienn
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
H:19:30-20:30
Sze:19:30-20:30
P:19:00-20:00
Sallai Richárd
Streching / Nyújtás csoport Vörös Terem
H:20:00-21:00
Kosztán Adrienn
Streching / Nyújtás csoport Vörös Terem
P:18:30-19:30
Kosztán Adrienn
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
H:18:30-19:30
Sze:18:30-19:30
P:19:00-20:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
H:17:30-18:30
Sze:17:30-18:30
P:18:00-19:00
Sallai Richárd
Total Hybrid Training csoport Fekete Terem
H:08:00-09:00
Sze:08:00-09:00
P:08:00-09:00
Sallai Richárd